Společnost Microsoft představila novou barevnou variantu ovladače Xbox Series X/S. V rámci řady ovladačů Vapor je nyní k dispozici nový ovladač ve speciální edici Nocturnal Vapor. Společnost Microsoft popisuje barevné schéma jako inspirované „noční přírodou“.

Stejně jako všechny ostatní ovladače Xbox Series X/S je i nový ovladač Nocturnal Vapor vybaven všemi zvonky a píšťalkami, které byste očekávali, včetně možnosti připojit jej k počítači, systému Android, iOS, Xbox One a Xbox Series X/S. Microsoft se chlubí výdrží baterie 40 hodin (samozřejmě v závislosti na způsobu používání) při hraní prostřednictvím technologie Xbox Wireless a Bluetooth.

Xboxu není vydávání nových ovladačů zdaleka cizí a již v únoru předvedl plovoucí ovladač inspirovaný Dunou, který využívá speciální stojan a vznáší se nad jednou z písečných dun pouštní planety Arrakis. Společnost v minulosti vydala také ovladač, který voní po pizze.

Přečti si  Hellblade II dostává první módy pro hraní ve VR nebo odstranění černých pruhů, chromatické aberace, filmového zrna a dalších prvků

Nový ovladač Nocturnal Vapor Special Edition je k dispozici k předobjednání na vybraných trzích s Xboxem a jeho cena je 69,99 USD.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno