Microsoft je již nějakou dobu sponzorem týmu Alpine F1, dříve známého jako tým Renault F1. Kromě loga Microsoftu na vozech Alpine F1 uvidíme také loga Xbox a Game Pass na vozech Alpine a prostředí týmů ve vybraných klíčových závodech sezóny začínající na Velké ceně Japonska o nadcházejícím víkendu.

Alpine a Xbox oznámily novinky prostřednictvím sociálních sítí a prostřednictvím oficiální tiskové zprávy na webových stránkách Alpine.

„Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme spolupracovat s Xboxem, známým a silným lídrem v herním průmyslu,“ píše David Gendry, viceprezident pro sponzoring, partnerství a komunikaci společnosti Alpine. „Během posledních let jsme se úspěšně spojili na několika projektech, které se úspěšně dostaly k našim fanouškům po celém světě. Nyní jsme hrdí na to, že můžeme tuto zkušenost konsolidovat do dlouhodobého partnerství postaveného na základech našich sdílených hodnot s Microsoftem i Xboxem.“

CVP herního marketingu Xbox Jerret West dodal: „ Dnešní oznámení společnosti Alpine pokračuje v našem úsilí oslovit více fanoušků po celém světě prostřednictvím jejich lásky ke sportu. Motoristický sport je jednou z nejvíce vzrušujících sportovních kategorií na světě s různorodou fanouškovskou základnou, která se spojuje. abychom přijali vzrušení ze soutěžního závodění. Xbox a Alpine sdílejí společné hodnoty, pokud jde o rozmanitost, rovnost a začlenění, a těšíme se, že prostřednictvím tohoto vzrušujícího partnerství přineseme radost a komunitu hraní a závodění více lidem po celém světě. “

Velká cena Japonska na okruhu v Suzuce se koná od 22. září (pátek) do 24. září (neděle). Závod odstartuje v neděli po sobotní kvalifikaci. Zda také uvidíme aktualizovaný vzhled ve hře EA F1 2023, se teprve uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno