Tak jak francouzská společnost slíbila, tak i učinila. Po víkendovém teasování došlo na oznámení nové multi-playerové hry, zasazené do světa Toma Clancyho.

Díky svému zasazení tak můžete očekávat známé tváře. Dostane se na postavy jak ze Splinter Cellu, tak i například ze série The Division. XDefiant bude střílečkou s pohledem z první osoby a bude se specializovat na ability, tempo a strategický přístup.

Základní premisou hry souboj dvou šestičlenných týmů. Každá z postav je vybavena unikátními schopnostmi, které může použít ve prospěch svůj i týmu. K dispozici budou 4 frakce Vlků, Vyvrženců, Čističů a Echelonu. Hráči mají mít mnoho možností, jak své postavy upravit a přizpůsobit k obrazu svému.

Samotný koncept hry působí na papíře dobře. Jestli si najde cestu k hráčům bude ovšem záležet převážně na samotná gun-play, která bude dle mého názoru stěžejním faktorem úspěchu.

Přečti si  Ghost of Tsushima Director's Cut bude na PS5 zabírat 60 GB

Oznámen byl také uzavřený test hry, který proběhne 5. srpna. Pokud máte zájem o účast, potom se neváhejte zaregistrovat zde.

XDefiant je vyvíjeno jako free-to-play titul a bude dostupné pro PC a konzole Xbox a PlayStation.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno