Sega dnes ohlásila že hra Yakuza: Like a Dragon vyjde 13. listopadu 2020 a to na konzole Xbox One, Xbox One X, Playstation 4 a Steam.

A k datu vydání tu máme i nový trailer, který nám ukáže charaktery za které můžete ve hře Yakuza: Little Dragon hrát – Chef, Idol, Brakdancer a mnoho dalšího! Připravte se na pořádné údery a rvačky!

Užijte si nevšední prostředí, které vám RPG hra Yakuza: Like a Dragon přináší. Vtáhne vás do ulic japonské Yokohamy a zažijete dobrodružství plné rvaček které znáte ze série Yakuza.

V traileru uvidíme Ichibana Kasugu, který je hlavním protagonistou řady Yakuza a ani zde nemohl chybět! Potkáte se ale s některými z jeho věrných členů – Nanba, Saeko a Adachi, se kterými můžete hrát za různá povolání v průběhu celé hry.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Která hra vám umožní protívníka dodělat dortem nebo posypat pepřem? Yakuza: Like a Dragon je v tomto ohledu jedinečná a to je to co vás na hře bude bavit! Neotřelost potyček a možnost s protivníkem jak se patří naložit. Je zcela na vás jak budete stoupat.

Yakuza: Like a Dragon vyjde 13. listopadu 2020 na Xbox One, Xbox One X, Playstation 4 a PC (Steam).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno