Společnost SEGA oznámila, že jejich jedinečné RGP Yakuza: Like a Dragon vyjde na konzole Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 4, Windows 10 a Steam 10. listopadu 2020. Verze pro Xbox Series X | S bude možné získat přes Smart Delivery pro hráče, kteří již vlastní hru na Xbox One.

Užijte si hru jako nikdy předtím, Yakuza: Like a Dragon přináší do ulic japonské Yokohamy dynamickou RPG hru s epickým dobrodružstvím, které kombinuje intenzivní rvačky, drtivé drama a zábavu, kterou je řada her Yakuza tak známá. Součástí hry je také kvalitní dabing od dynamického obsazení herců, včetně George Takei, Kaiji Tang, Andrew Morgado, Greg Chun a Elizabeth Maxwell.

SEGA také s radostí oznámila že titul bude dostupný i pro konzoli nové generace PlayStation 5 a to od 2. března 2021, pro PlayStation 4 platí datum vydání 10. listopadu 2020. Hráči, kteří si zakoupí hru na PlayStation Store pro PlayStation 4 budou moci 2. března 2021 stáhnout verzi pro PlayStation 5 zcela zdarma. Od 2. března bude hra také k dispozici na fyzických nosičích.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno