Nové 13 minutové gameplay video ukazuje bojový styl každého hrdiny, Batcycle, kořist, vylepšení, zvonici a různé obleky.

Warner Bros. Games a WB Games Montreal zveřejnili nové rozpracované záběry ze hry a nabízejí lepší pohled na boj spolu s Nightwingem a Red Hoodem. Podívejte se na to níže spolu s novými screenshoty.

Bojový styl Nightwinga se zaměřuje na útoky na blízko a akrobacii, zatímco Red Hood je spíše o útocích na dálku. Combat je ve stylu Batman: Arkham s některými kooperativními útoky, které lze spustit. Byla také představena situaci, kdy Red Hood na Batcycle zastaví unesené vozidlo. Každý hrdina má několik druhů oblečení a je tu kořist, kterou lze sbírat a vylepšovat.

Warner Bros Games a WB Games Montreal také potvrdili, že verze pro Xbox One a PS4 byly bohužel zrušeny. Gotham Knights bude po spuštění k dispozici pro Xbox Series X/S, PS5 a PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store.

Gotham Knights vychází na Xbox Series X/S, PS5 a PC 25. října. Standardní edice stojí 70 dolarů, zatímco edice Deluxe se prodává za 90 dolarů. K dispozici bude také sběratelská edice za 300 dolarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno