Téměř okamžitě se po kontroverzní diskusi, týkající se hereckého obsazení Ciri v seriálové adaptaci Zaklínače, se na internetu objevil nový mód do PC verze hry Zaklínač 3.

Mód dává hráčům možnost měnit barvu pleti Ciri. Tento nový způsob mód pouze mění původní textury postavy a tak nově můžete hrát hru, kde má Ciri poněkud tmavší odstín pleti. Není to však první mód, který ve hře mění vzhled Ciri, již dříve se totiž objevili módy, které jemně vyladili vzhled postavy tak, aby co nejvíce opisovali vzhled dle románové předlohy. 

Nutno poznamenat, že Netflix se svou výzvou pro casting, kde uvádí, že hledá BAME (Black, Asian, a Minoritní Ethnickou) ženu pro roli Ciri, zvedl u fanoušků série opravdu značnou vlnu nevole. To mělo také za následek odchod Lauren Hissrich ze sociálních sítí.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Seriál The Witcher je nyní ve fázi před-produkce, ale již nyní je známo, že první sezóna bude mít celkem osm epizod. Seriál by se měl natáčet ve východní Evropě a první díl by měl být uveden v roce 2020. Také víme, že hlavní role Geralta se zhostí herec Henry Cavill, kterého můžete znát jako Supermana ve filmu Muž z oceli.

Zaklínač 3: Divoký hon je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno