Nasvědčují tomu kroky společnosti Sony, která si pro tento titul zaregistrovala ochrannou známku. Skončí tak pro Sunset Overdrive, za kterým stojí studio Insomniac Games, konzolová exkluzivita?

Ochrannou známku si Sony zaregistrovalo na patentovém úřadě ve Spojených státech na konci dubna. Této skutečnosti si jako první všimnul uživatel Twitteru Nibel. Původně titul vyšel v roce 2014 pro Xbox One. Na PC se hra dostala v roce 2018, rok před tím, než se Insomniac Games přidali do PlayStation Studios.

Logicky se nabízí možnost, že Insomniac se po dokončení Ratchet and Clank: Rift Apart vrhnou soustředí opět na tuto sérii. Že se ale nemusí automaticky jednat jen o nějaký remaster nebo remake, vyznívá z jednoho čerstvého leaku, který koluje po Redditu a mimo jiné se v něm objevuje i zmínka o titulu Sunset Apocalypse. Ten má být údajně exkluzivním titulem pro PS5. Jak se ale zdá, tak i na remastery přijde řada, a to díky Sunset Overdrive Refreshed Edition. Tato edice by měla přijít ještě letos. Informace ovšem ještě potvrzeny žádnou ze stran a tak je nutné je brát s rezervou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno