S rychle blížícím se termínem vydání Zombie Army 4: Dead War studio Rebellion vydalo šestiminutový 101 trailer, který vám pomůže připravit se na zombie apokalypsu.

Tato střílečka z pohledu třetí osoby začala jako DLC v populární sérii Sniper Elite, ale stala se natolik populární, že se ze Zombie Army stala samostatná série. Akční trailer obsahuje pohled na některé z úplně nových zbraní, schopností, umístění a nepřátel, což zahrnuje dokonce i zombie žraloka a vrací se i oblíbené položky, jako například notoricky známí rentgenový kill cam.

Death War začne přesně tam, kde skončila Zombie Army Trilogy. Uplynul jeden rok od doby, kdy Hitler provedl svůj ďábelský plán Z, který vzkřísil jeho mrtvé vojáky jako zombie. Za konci trilogie byl Hitler nakonec poražen a vyhoštěn do pekla. Za předpokladu, že zlo nikdy opravdu nezemře, Fuhrer a jeho nemrtvá armáda se vrací zpět a terorizují kanály italských Benátek. Vše se odehrává v alternativní historii roku 1946. 

Kampaň Zombie Army: Death War si můžete užít sami, nebo v kooperaci čtyř hráčů. Díky tomu, že Activision a Infinity War se rozhodli tentokrát vynechat oblíbený zombie režim z Call of Duty, jbude tato hra skvělou alternativou pro všechny, kdo tento žánr milují.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Zombie Army 4: Dead War vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno