Není tajemstvím, že dnešní videohry obsahují více i méně skryté možnosti jak nechat virtuální postavu sexuálně vybít a nejlepším příkladem je série her Mass Effect, či Zaklínač, ve kterých za jejich objevení dostanete i trofej.

Ovšem se zajímavou inovací a změnou přichází čeští vývojáři Kingdom Come: Deliverance, kteří hráče odmění trofejí za to, že nepodlehnou pokušení a hru dokončí jako panicové.

Nedávno byl totiž odtajněn seznam trofejí pro PlayStation 4 verzi hry, mezi nimiž byla také trofej s názvem ““Virgin” panic, která vyžaduje, abyste udrželi celibát až do konce hry. Dalo by se říci, že by se mohlo jednat o nejsnazší trofej vůbec, ale pokud bude KCD nabízet něco podobného jako nedávná RPG, tak bude opravdu náročné projít městem, aniž byste se neocitli v bordelu.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Ovšem pokud chcete trofej a zároveň nechat ve hře Jindřicha užít, tak máme pro vás tip, není totiž nic snadnějšího, než si před intimní scénou uložit save na usb, nechat Jindřicha vydovádět a následně nahrát save zpět a intimnostem se vyhnout. Každopádně chválíme české vývojáře za poměrně vtipnou trofej.

Kingdom Come: Deliverance vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. února.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno