PlayStation 5 podporuje 4K a 120 fps s dodávaným kabel HDMI.

V tomto okamžiku chceme napravit šíření dezinformací ohledně kabelu HDMI na PS5.

Jak společnost Sony potvrdila kabel je ve skutečnosti kabelem HDMI, který podporuje standard 2.1.
Obecný zmatek vyplynul ze skutečnosti, že i když konzoli PS5 nemáme fyzicky k dispozici, snažíme se vám o ni poskytnout maximum informací, které mnohdy dohledáváme z celého internetu. Bohužel kabel k PS5, který byl k vidění na Youtube neměl štítek „Ultra-High-Speed“ speciálně navržený pro kabely HDMI 2.1.
Omlouváme se za dezinformaci jak společnosti Sony, tak i všem čtenářům.

Kromě super rychlého SSD disku a skvělého DualSense gamepadu přichází PlayStation 5 s vyšším rozlišením a snímkovou frekvencí, kdy HDMI 2.1 port konzole podporuje televizory s rozlišením až 8K.

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

PlayStation 5 vychází 19. listopadu.

16 KOMENTÁŘE

    • Josef Kubiče hele, já ti to přeji, vám všem co ještě věříte na pohádky, lidé jako já ale vědí jaký hardware je na to potřeba a sestava za 13k to rozhodne není, natož konzole 😉

    • Jaroslav Matušík nedávno vypustili demo gears 5 kde hra běžela na xbox series s v 1440 při 120 fps.. Je jasný že xsx to dá ve 4k už je to potvrzene takže si to klidně myslet můžeš ale fakt je jiný.. Ovšem je tu i fakt že neznám nikoho kdo má doma 144hz 4k TV

    • Martin Bláha ne ne, nespal 🙂 hele já vám nechci brát iluze 🙂 na mém tvrzení není nic extra, to samé vám myslím řekne každý kdo umí poskládat lepší herní počítač, jsou to dle mého názoru fakta. Na 4K při 120fps je u PC potřeba hardware kde jenom grafická karta nové generace RTX vyjde na cca 20-25k, dále procesor, deska, ramky, zdroj, chlazení, SSD, kvalitní skříň atd., dejme tomu investice 60k a SONY podle vás tohle všechno nacpe do PS5 za 13k? 😀 OK, samozřejmě na úkor kvality, při minimálním nastavení detailů a když zavřu obě oči, pojede to stabilně bez fps dropů ve 4K při 60fps. Jestli to potřebuješ ještě probrat a vysvětlit problematiku trochu víc do hloubky, není problém. Ale jestli si prostě jenom PS fanboy, který bude hájit konzole a ignorovat fakta, nemá to pro mně dále cenu řešit. Nebo máš jenom potřebu mě tady zhejtit?
      PS: měl jsem všechny playstationy a budu mít i PS5 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno