Anglická verze Eurogameru dnes informovala o nadcházejícím updatu firmwaru pro PS4, ten potěší nejen streamery prostřednictvím služby Twitch, kde dojde k vylepšení streamování na 1080p a 60fps.

Podle Eurogameru Sony dosud nezveřejnila detaily samotné aktualizace, ale Eurogamer získal kopii poznámek k vydání aktualizace.

Mezi další změny, které update přinese patří přepracování hlavního / podúčtového systému konzole, možnost sledovat libovolného uživatele a přidání upozornění do rychlé nabídky PS4.

Sledování Twitche v 1080p @ 60fps bude možné s firmwareme 5.0 na PS4 Pro.

Od verze firmwaru 5.0 budete moci sledovat účet každého uživatele podobně jako je to u  systému na konzoli Xbox One. V současné době to je možné pouze pro ověřené účty. Sony uvádí, že tím chce podpořit více sdílení obsahu a více interakcí. Budete tak moci sledovat koho budete chtít bez nutnosti potvrzení přátelství.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Nové rodinné účty budou moci mít v rodině více účtů pro dospělé, ti budou moci jednat v roli rodiče / opatrovníka a nastavovat rodičovské kontroly dle potřeby.  Každé dítě bude mít různá oprávnění pro komunikaci, prohlížení obsahu a limity výdajů. K dispozici bude nová webová aplikace pro správu rodinných účtů a přístup k rodičovským kontrolám / možnostem členství rodiny z počítače a smartphonu.

Do rychlé nabídky přibude kontrola nad tím co právě uploudujete, nebo stahujete. Již nebude třeba se vracet na domovskou obrazovku.

Mezi drobnější změny potom patří upozornění na push notifikace, komentáře diváků na obrazovce při použití VR zařízení a podpora sedmi nových jazyků: čeština, thajština, řečtina, indonéština, vietnamština, rumunština a maďarština.

Samozřejmě se aktualizace dotkne i designu a výkonu konzole.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno