Activision slaví s Call of Duty: WWII jeden z největších úspěchů této série avšak nyní padá na hlavu tohoto dílu také kritika, konkrétně na multiplayerovou mapu zvanou Gustav Cannon.
Mapa Gustav Cannon v multiplayeru je jednou z nejkontroverznějších, kterou kdy série zaznamenala, a s pouhými devíti kartami pro více hráčů, které jsou k dispozici všem na začátku, mnozí se cítí frustrovaní jejím zvláštním designem.
„Mapa není prostě dobrá. Já osobně nejsem vůbec fanoušek této mapy. Mapa je právem mnoha hráči nazývána jako hloupý vtip. Kdykoli hraji veřejný zápas a vidím tu mapu, opouštím hru.“
Říká John „Xotic“ Bruno, profesionální Call of Duty hráč hrající za Lighting Pandas, která se právě umístila v TOP 20 na CWL Dallas, první události WWII sezóny.
Tento sentiment sdílí řada profesionálních hráčů, ale široká veřejnost, která hru hraje více intenzivně. Není tak divu že hra často začíná jen s jedním mužstvem, nebo dokonce i jedním hráčem. Hráči totiž mapu okamžitě opouštějí. Když se hráčů ptali proč tak činí, odpověděli, že je to shit.


















Zajimave neprijde mi spatna nahral jsem na ni hodnekrat pres 50 killu:) a vsichni opustili hru;)