Kup nám pivo

Activision slaví s Call of Duty: WWII jeden z největších úspěchů této série avšak nyní padá na hlavu tohoto dílu také kritika, konkrétně na multiplayerovou mapu zvanou Gustav Cannon.

Mapa Gustav Cannon v multiplayeru je jednou z nejkontroverznějších, kterou kdy série zaznamenala, a s pouhými devíti kartami pro více hráčů, které jsou k dispozici všem na začátku, mnozí se cítí frustrovaní jejím zvláštním designem.

„Mapa není prostě dobrá. Já osobně nejsem vůbec fanoušek této mapy. Mapa je právem mnoha hráči nazývána jako hloupý vtip. Kdykoli hraji veřejný zápas a vidím tu mapu, opouštím hru.“

Říká John „Xotic“ Bruno, profesionální Call of Duty hráč hrající za Lighting Pandas, která se právě umístila v TOP 20 na CWL Dallas, první události WWII sezóny.

Přečti si  Chaotické PC vydávání a slabé tržby donutily PlayStation vrátit se k plné exkluzivitě

Tento sentiment sdílí řada profesionálních hráčů, ale široká veřejnost, která hru hraje více intenzivně. Není tak divu že hra často začíná jen s jedním mužstvem, nebo dokonce i jedním hráčem. Hráči totiž mapu okamžitě opouštějí. Když se hráčů ptali proč tak činí, odpověděli, že je to shit.

ASUS Strix GS-BE7200
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno