Oznámení nového dílu NBA LIVE klasicky probíhá v červnu. Letos tomu ale bylo jinak a s odůvodněním, že letos chtějí v EA zkusit jiný přístup, se tato událost odložila na konec října, kdy už byla hra v minulých letech dávno na trhu.
Z prohlášení „Zkoušíme to letos trochu jinak“ se stalo oznámení „Děláme teď na něčem novém a smysluplnějším“ a NBA LIVE 20 bylo oficiálně zrušeno. Proč EA přerušuje vydávání své pravidelné série z prostředí NBA? Připravuje snad nový díl až pro nové verze konzolí? Nebo se snad obává přímého porovnání s konkurenčním NBA od 2K? Z vysvětlení, které studio poskytlo, se moc vyčíst nedá, ale dá se předpokládat, že se studio opravdu připravuje na přechod na novou generaci konzolí.
Podobnou „přestávku si EA vybralo v letech 2012 a 2013, kdy taktéž zrušila oba tehdejší díly NBA.
Více informací se dle slov EA dočkáme příští rok. NBA LIVE by tak mohl být i Launch titulem novým konzolí.
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.


















