Rockstar Games vydali zcela novou masivní aktualizaci do Grand Theft Auto Online nazvanou Southern San Andreas Super Sports Series.
Jedná se o první z řady závodních aktualizací pro GTA Online. Jedná se po delší době o novou a zcela nečekanou aktualizaci, která přišla od doby co se v prosinci vrátilo The Doomsday Heist.
Podle tiskové zprávy se hráči mohou těšit na řadu tématických závodů, které budou do GTA Online přibývat v průběhu následujících týdnů.
Aktuálně nová aktualizace přináší nový závodní režim Hotring Circuit, který nabízí závody ve stylu NASCAR a to až pro 30 hráčů. Režim byl navržen speciálně pro jedno z nových vozů, které byly tento týden rovněž představeny a to Declasse Hotring Sabre. Nový režim navíc nabídne možnost získat Double GTA $ & RP a to až do 26. března.
Navíc byly do Grand Theft Auto Online přidány čtyři nové vozy: Cheval Taipan, Overflod Entity XXR, Vapid GB200 a Vulcar Fagaloa.
Rockstar také uvedl nač se mohou v následujících týdnech a měsících hráči ještě těšit. Do hry dále přibude další herní režim Target Mode, který odstartuje 3. dubna. V tomto módu bude proti sobě závodit osm týmů po dvou hráčích v opravdu chaotickém závodu, kde jeden řídí a druhý strílí a likviduje soupeře.
1. května bude představeno deset nových unikátních vozidel, které zahrnují například: Deluxo, Stromberg a Thruster z aktualizace The Doomsday Heist.
A jako poslední přibude 29. května sedm nových Transform závodů.
Grand Theft Auto Online je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.


















At jdou dopr…. s těmahle kravinama předraženýma, závodit se už v gta nedá leta pokud nemáte partu, slipstream a catchup tomu zaručeně brání v kombinaci s uplnýma looserama v random závodech a normalní siniční závod už prakticky nejde zapnout, protože vás to hodí do stuntu, nebo transformu i když si vyloženě vyberete že chcete závod . K tomu přestal být hratelný freemode, když jedete lítaj kolem Vás looseři na motorkách a v autech a sejmou vás i když se jen projíždíte autem. Autem jako například Viseris, který ted udělali bezcenným pro lidi co za něj cíleně kvůli max. rychlosti utratili, zdlouhavě načítané peníze. A pro ty co se neumí vyhulit na 10hodin a grindovat, je celý online uplně bezcenná záležitost.
Stejně jako nevim kdo je tak bohatý aby vyhodil 2000kč za 8milionu, za které si dnes nekoupíte prakticky nic. Za 80milionu bych to ještě zvažoval.