Rockstar Games vydali zcela novou masivní aktualizaci do Grand Theft Auto Online nazvanou Southern San Andreas Super Sports Series.

Jedná se o první z řady závodních aktualizací pro GTA Online. Jedná se po delší době o novou a zcela nečekanou aktualizaci, která přišla od doby co se v prosinci vrátilo The Doomsday Heist.

Podle tiskové zprávy se hráči mohou těšit na řadu tématických závodů, které budou do GTA Online přibývat v průběhu následujících týdnů.

Aktuálně nová aktualizace přináší nový závodní režim Hotring Circuit, který nabízí závody ve stylu NASCAR a to až pro 30 hráčů. Režim byl navržen speciálně pro jedno z nových vozů, které byly tento týden rovněž představeny a to Declasse Hotring Sabre. Nový režim navíc nabídne možnost získat Double GTA $ & RP a to až do 26. března.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Navíc byly do Grand Theft Auto Online přidány čtyři nové vozy: Cheval Taipan, Overflod Entity XXR, Vapid GB200 a Vulcar Fagaloa.

Rockstar také uvedl nač se mohou v následujících týdnech a měsících hráči ještě těšit. Do hry dále přibude další herní režim Target Mode, který odstartuje 3. dubna. V tomto módu bude proti sobě závodit osm týmů po dvou hráčích v opravdu chaotickém závodu, kde jeden řídí a druhý strílí a likviduje soupeře.

1. května bude představeno deset nových unikátních vozidel, které zahrnují například: Deluxo, Stromberg a Thruster z aktualizace The Doomsday Heist.

A jako poslední přibude 29. května sedm nových Transform závodů.

Grand Theft Auto Online je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

  1. At jdou dopr…. s těmahle kravinama předraženýma, závodit se už v gta nedá leta pokud nemáte partu, slipstream a catchup tomu zaručeně brání v kombinaci s uplnýma looserama v random závodech a normalní siniční závod už prakticky nejde zapnout, protože vás to hodí do stuntu, nebo transformu i když si vyloženě vyberete že chcete závod . K tomu přestal být hratelný freemode, když jedete lítaj kolem Vás looseři na motorkách a v autech a sejmou vás i když se jen projíždíte autem. Autem jako například Viseris, který ted udělali bezcenným pro lidi co za něj cíleně kvůli max. rychlosti utratili, zdlouhavě načítané peníze. A pro ty co se neumí vyhulit na 10hodin a grindovat, je celý online uplně bezcenná záležitost.

  2. Stejně jako nevim kdo je tak bohatý aby vyhodil 2000kč za 8milionu, za které si dnes nekoupíte prakticky nic. Za 80milionu bych to ještě zvažoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno