Kup nám pivo

Red Dead Redemption 2 může být jednou z nejvíce vizuálně ohromujících her na PC, ale při super nízkém nastavení to může být naopak přímo děsivé.

Přestože Rockstar Games nechalo PC hráče rok čekat na RDR2, tak nyní si mohou i tito hráči užít nádhernou přírodu divokého západu, která je díky výkonům některých herních sestav opravdu dechberoucí.

Hráči se snaží ze svých PC sestav vymačkat maximum, ale je tu také jeden Youtube kanál s názvem LowSpecGamer, který se zaměřuje výhradně na to jak hry vypadají a běží v nejnižším možném nastavení. Ve většině případů nevypadají hry až dramaticky jinak , když běží v nejnižším nastavení, ale to není případ RDR2.

Přečti si  Seriál Fallout míří daleko za hranice her

Red Death Redemption 2 je na minimální nastavení až děsivě ošklivé. Při tomto nastavení se jednotlivé modely vyhýbají všem důležitým texturám a detailům a hra působí jako změť geometrických tvarů prohánějících se po širých planinách. Hra vypadá tak příšerně, že by ji snad bylo možné spustit na Nokii 3210.

ASUS Strix GS-BE7200

Cestování po krajině Red Dead Redemption 2 má být klidný, zenový zážitek, ale když postavy vypadají jako hračky pro batolata a koně sotva připomínají zvíře, je to trochu otřesné.

LowSpecGamer se samozřejmě neomezují pouze nastavení, které je v RDR2, aby tohoto výsledku dosáhli, ale jak ukazuje video, noří se více hlouběji do zdrojového kódu hry, aby snížili jednotlivé hodnoty a viděli, co se stane.

Přečti si  RECENZE: Sony Inzone H6 Air - Nejlepší zvuk široko daleko

Je zřejmé, že jen velmi málo takových nadšenců, jako právě LowSpecGamer, kteří se rádi hrabou ve zdrojových kódech hry jen proto, aby zjistili, jak hra vypadá bez textur.

Red Dead Redemption 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

6 KOMENTÁŘE

    • Ať si každý hraje na čem chce, každému vyhovuje něco jiného. Někdo chce mít pc na hraní i na práci a to nejen office. Multiplayer bez placení atd. Někdo má rád pohodlí konzolí, že je vezme kamkoliv, nemusí se o nic starat, nekomu vyhovuje ten či onen gamepad, někomu uživatelské prostředí atd…

    • Nejde ani tak o multiplayer, spis o to, že ať si každý hraje tam, kde je mu to nejpříjemnější. Microsoft to udělal dobře lidi můžou vše hrát jak na PC, tak i Xboxu. Btw jak je něco placené, tak to není zdarma a to ani ty hry v PS+, ke kterým po vypršení členství ztrácíš přístup.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno