Kup nám pivo

Ubisoft Toronto má na starosti projekt, který je v „nejranějších fázích vývoje“ a nabízí „vizuály nové generace“.

Ubisoft oznámil vývoj remaku hry Splinter Cell. Ubisoft Toronto má na starosti projekt, který je od základů přestavěn na Snowdrop Enginu. V oficiálním příspěvku vydavatel slibuje „vizuální prvky a hratelnost nové generace a dynamické osvětlení a stíny, kterými je série známá“. Nebylo oznámeno žádné datum vydání ani platformy.

Kreativní ředitel Chris Auty, producent Matt West a technický producent Peter Handrinos byli dotazováni na různé aspekty remaku. Když se ho zeptali na jeho přístup a na to, že to není remaster, West řekl: „Podle mě remake bere to, co byste dělali v remasteru, a jde s tím ještě o kousek dál. Původní Splinter Cell má spoustu úžasných a revolučních věcí v době, kdy vyšel, před 19 lety. Herní veřejnost má nyní ještě vytříbenější vkus. Takže si myslím, že to musí být remake, nikoli remaster.“

Poznamenal také, že projekt je v „nejranějších fázích vývoje“ a že tým zajišťuje, že „duch“ her zůstane nedotčen. „Takže, když to budujeme od základů, aktualizujeme to vizuálně, stejně jako některé designové prvky, aby odpovídaly pohodlí hráčů a očekáváním, a budeme to udržovat lineární jako původní hry.“, nedělat z toho otevřený svět. Jak zajistíme, aby noví fanoušci mohli vzít do ruky ovladač, ponořit se do něj a zamilovat si hru a svět hned od začátku?

ASUS For Ludens Who Dare
Přečti si  Battlefield 6 zavádí předobjednávku mikrotransakcí

Pokud jde o použití Snowdrop (enginu Ubisoft Massive, který se také používá pro Avatar: Frontiers of Pandora a jejich nejmenovanou hru Star Wars), Handrinos řekl, že je to „osvědčený moderní AAA engine. Umožňuje tvůrcům obsahu i programátorům věci rychle vyzkoušet, zjistit, co funguje, a nakonec dosáhnout úspěchu. Myslím, že to je jedna z jeho hlavních výhod, která nám umožňuje rychle najít moderní ekvivalent této základní Splinter Cell hry. 

Auty dále dodal: „Z pohledu týmu všichni stojíme za filozofií, že věci, které se přidávají, nejsou jen pastvou pro oči. Má to význam a vliv na hru samotnou. Takže to byl obrovský, určující okamžik pro mě, když jsem poprvé hrál Splinter Cell, viděl jsem tu technologii a byl jsem jí unesen a pak jsem ji viděl integrovanou do hry. Byl to velký okamžik a dobrá vzpomínka.

Přečti si  Injustice 3 uniklo: Umělec z WB Games potvrdil vývoj dalšího dílu

Buduje se nový tým, pro který Ubisoft Toronto v současné době najímá zaměstnance, ale Handrinos poznamenal: „Je tady spousta veterinářů, takže budeme mít opravdu dobrou směs lidí, kteří pracovali na předchozím Splinteru, navíc noví členové týmu přinášejí novou energii a nové nápady.

Různé fámy poznamenaly, že nový Splinter Cell je ve vývoji a bude mít přístup k otevřenému světu podobný Halo Infinite. Nebyly zde poskytnuty žádné podrobnosti, ale údajně to bude oznámeno v roce 2022.

Popravdě trochu jsem doufal ve zcela novou hru a ne remake, ale pokud v Ubisoftu chybí lidé, kteří by napsali kvalitní příběh, potom s tím nemám problém.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno