Kup nám pivo

Od doby, co Blizzard vydal tweet se světelným vypínačem, kdy se rozsvěcelo a zhasínalo světýlko v podobě Diabla se spekuluje o tom, že Diablo 3 vyjde na Nintendo Switch, což se nyní potvrzuje.

Magazín Forbes uveřejnil informaci, že Diablo 3 vyjde na Nintendo Switch ještě tento rok. Hra by měla obsahovat jak základní hru Dibalo 3, tak i její expanzi Reaper of Souls i postavu Necromancera, přičemž cena by měla být stanovena na 59,99 dolaru. Navíc by hráči na Switchi měli dostat možnost porazit démony jako je Ganondorf, ze kterého by měli mít k dispozici unikátní zbroj, která bude jedinečná pro Switch verzi hry.

Přečti si  DESKOVKA: Bestie Velký lov - Když se lov mění v apokalypsu

Dobrodružství si dle informací mohou užít až čtyři hráči na jedné Switch konzoli, nebo pomocí Wi-Fi se mohou mezi sebou propojit až čtyři konzole, v případě, že si každý z hráčů bude přát mít svou vlastní obrazovku.

Dá se očekávat, že k oficiálnímu oznámení by mohlo dojít příští týden na Gamescomu, nebo až během prvního listopadového týdne, kdy se koná BlizzCon.

Diablo 3 vyjde na Nintendo Switch později ke konci tohoto roku.

ASUS Strix GS-BE7200
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno