Herní sérii Ace Combat od studia Bandai Namco vám pravděpodobně nemusíme představovat. Od vydání prvního dílu, který si mohli zahrát hráči na první verzi konzole PlayStation, uběhlo už dlouhých 26 let. Vývojáři se nyní pochlubili s prodejními čísly u zatím posledního dílu série.

Ace Combat 7: Skies Unknown se na pulty obchodů přesně před dvěma lety a na rozdíl od prvního dílu, který tehdy ještě nesl název Air Combat, se jej dočkali hráči nejen na PlayStationu, ale i na PC a konzoli Xbox One. K události dvouletého výročí se studio pochlubilo prodejními čísly, které jsou pro sérii rekordní. Jako poděkování za 2,5 milionu prodaných kusů si vývojáři pro hráče připravili speciální wallpapery, které událost opěvují.

A jak je na tom obsah hry dva roky po vydání? Asi to nebude náhoda, ale právě zítra do Skies Unknown dorazí update s několika novými skiny. Nebude chybět ani svítící X-02S Strike Wyvern, který můžete vidět v druhé polovině traileru přiloženého níže. Stejně stará je i naše recenze Ace Combat 7: Skies Unknown – „Missile incoming!“, ze které si titul odnesl 6/10.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Ace Combat 7: Skies Unknown je nyní k dispozici pro PS4, PSVR, PC a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno