Pokud nejste spokojeni s Warcraft 3: Reforged, společnost Activision-Blizzard vám umožní získat vrácení peněz bez zbytečných otázek.

Když Blizzard minulý týden uvolnil Warcraft 3: Reforged, tak byla řada fanoušků zklamána tím, co oproti předchozím slibům dostala. Vývoj videoher je samozřejmě obtížný a někdy je třeba plány změnit, ale je dobré o tom informovat komunitu a zejména potom tak početnou, jako v případě Warcraftu. Naštěstí společnost Activision-Blizzard dnes oznámila , že mění politiku vracení peněz pro Warcraft 3: Reforged.

Od dnešního rána Activision-Blizzard umožňuje každému, kdo si zakoupil Warcraft 3: Reforged, získat plnou částku zpět a to bez zbytečných otázek. Dříve měla společnost různé požadavky, které diktovaly, zda hráči mohou získat náhradu nebo ne. Nyní jsou tyto požadavky pryč. Kdokoli může získat náhradu bez udání jakéhokoli důvodu. 

To je skvělá zpráva pro stovky fanoušků, kteří nejsou s vydáním Warcraft 3: Reforged spokojeni. Je nešťastné, že Activision-Blizzard nebyl schopen poskytnout zážitek, který lidé chtěli. Alespoň však dávají hráčům cestu, jak získat zpět své peníze. Zjevně to není ideální scénář, ale je to určitě lepší než nic.

Warcraft 3: Reforged je nyní k dispozici na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno