Titul, který se zdá být něčím jako Call of Duty: Warzone pro mobily, je v současné chvíli ve fázy uzavřeného alfa testu, kde je počet učastníků velmi omezený.

Call of Duty: Project Aurora, nový mobilní titul, jehož cílem je poskytnout „rychlý, přesný a vysoce kvalitní akční zážitek z Battle Royale“, byl oznámen. V současné době je v uzavřené alfě s cílem zlepšit ladění, opravit chyby, sbírat zpětnou vazbu a provést zátěžové testování. Ačkoli účastníci nemohou sdílet podrobnosti, tým slibuje aktualizace prostřednictvím blogu, které budou přibývat „s rostoucím vývojem“. (no divili bychom se, kdyby něco neuniklo)

Ve svých otázkách a odpovědích společnost poznamenala, že uzavřená alfa má „omezený počet“ účastníků, i když by se v této fázi (a dokonce i po ní) mohla otevřít dvířka i pro několik dalších. V tuto chvíli není sdíleno žádné datum vydání a veškerý obsah ve verzi alfa se „může změnit“. “Právě teď jednoduše posuzujeme rozsáhlou herní mechaniku Battle Royale na mobilních zařízeních.

Přečti si  1428: Shadows over Silesia bude plně hratelné i pro nevidomé

Tým také potvrdil, že obsah v uzavřené alfě není vším, co bude ve finální hře. “Je to jen kousek toho, co máme v zásobě.” Dáme vám včas vědět o všech vzrušujících věcech, které vám s Projektem Aurora nabídneme.“ Progres během alfa testu může být také kdykoli resetován.

Activision již dříve potvrdil, že Call of Duty: Warzone přijde na mobilní zařízení, takže pravděpodobně půjde o stejnou hru. Mezi vývojáře zapojené do projektu patří Beenox, Activision Shanghai, Activision Central Tech, Demonware, Solid State Studios a Digital Legends

Další podrobnosti o Call of Duty: Project Aurora pro vás sledujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno