Pokračování free to play battle royale střílečky vyjde brzy po rebootu Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty: Warzone je od rebootu Modern Warfare v roce 2019 základním tagem přední střílečky a od té doby je do něj integrováno každoroční vydáním hlavní hry v sérii. Free to play battle royale rychle vystřelilo na vrchol, ale nyní se na něm již podepisuje zub času a neustálý boj s podvodníky. A proto je čas na novou kapitolu a Activision souhlasí, protože potvrdil, že Warzone 2 bude plně odhalen koncem tohoto roku.

Zvěsti a úniky informací o plnohodnotném pokračování Warzone se šíří již dlouho, ale brzy budeme mít první oficiální pohled na nástupce prvního úspěšného Battle Royale Call of Duty. „Úspěšný“ kousek je důležitým rozlišovacím znakem, protože Warzone není první, kdy si Call of Duty chtělo ukousnout z úspěšného koláče PUBG. Blackout byl herní režim spojený s Black Ops 4, který nebyl vůbec špatný a na konzolích se hraje do dnes, ovšem na PC se režim stejně jako Warzone potýkal s podvodníky a to do takové míry, že z něj hráči na této platformě zcela odešli.

Přečti si  Final Fantasy 16 je téměř hotovo, Trailer by měl přijít brzy

Warzone byl ale na rozdíl od Blackoutu úplně jiná záležitost, která prudce vystoupala na vrchol. Je tedy příhodné, že Activision odhalil další hru Call of Duty, kterou bude Modern Warfare 2, pokračování Modern Warfare (2019). Nezaměňujte s Modern Warfare 2 z roku 2009.

Stejně jako reboot Modern Warfare přivedl k životu Warzone, tak i reboot Modern Warfare 2 bude představovat příchod nového pokračování free to play battle royale hry. Activision potvrdil, že Warzone 2 bude oficiálně odhalen někdy koncem tohoto roku a očekává se, že bude spuštěn na začátku roku 2023, kdy bude integrován do nového titulu hlavní řady stejně jako tomu bylo u současné verze.

Warzone by rozhodně mohl těžit z druhu vzrušení a množství hráčů, kterými disponuje, i když Activision přiznal, že Warzone za poslední rok ztratil 50 miliónů hráčů. Nicméně pokračování by mohlo také více rozvázat ruce vývojářům, kteří budou mít od Modern Warfare 2 k dispozici nový jednotný engine, ve kterém budou franšízu dál vyvíjet. To znamená, že se nebudou muset potýkat s problémy s integrací jednotlivých dílů a novinek. Navíc dle informací by měl Warzone 2 disponovat zcela novým druhem anti-cheatu, který by měl podvodníkům co nejvíce ztížit jejich počínání.

Přečti si  Call of Duty: Modern Warfare 2 má být odhaleno v červnu

I přes všechny víše uvedené problémy a nedostatky je Warzone stále nesmírně populární a i v okažicích propadu jsou jeho výkony daleko za tím, o čem si mohou jiné hry nechat jen zdát. I tak ale zkušení hráči hledají něco víc a to může poskytnout jen pokračování.

Call of Duty: Warzone 2 je nyní ve vývoji pro PC, PS5 a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno