Společnost si klade zacílit na podvodníky s novým anti-cheat systémem založeným na kernelu, který bude spuštěn společně s Call of Duty Vanguard.

Další díl Cal of Duty s podtitulem Vanguard vyjde na začátku listopadu a právě nyní sílí její marketingová kampaň, přičemž již brzy bude odhalen režim Zombies. Zdá se však, že Activision má nyní odhalit něco jiného a to anti-cheat systém, o kterém doufají, že vyřeší řadu problémů s podvodníky, s nimiž Call of Duty bojuje.

Jak bylo oznámeno na oficiálních webových stránkách, společnost nasadí nový systém, kterému říkají Ricochet. Spustí se společně s Vanguard, ale plné využití uvidí později v průběhu roku s příchodem Pacifické aktualizace do Warzone. Tento anti-cheat bude na PC používat kernel-level driver, který bude monitorovat, aby odstranili podvodníky. Ovladač bude zapnutý pouze při hraní Warzone a nebude vždy zapnutý. Služba bude prozatím k dispozici pouze pro PC, ale uvádí se, že to pomůže také konzolovým hráčům, kteří mají neblahé zkušenosti při cross-play hraní. Podrobnosti si můžete přečíst na jejich blogu zde.

Call of Duty: Vanguard vyjde 5. listopadu pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno