Aktualizace Anti-toxicita Activisionu ukazuje, že na základě zpráv hráčů bylo pro toxické chování zakázáno několik set tisíc účtů.

Toxicita je problémem téměř v každé online komunitě, ale obzvláště se vyskytuje u online střelců, zejména u Call of Duty , kde se rasismus a sexismus přítomný v online stříleček, zejména u Call of Duty, kde se rasismus a sexismus přítomný v online lobby stal memem. Activision se však snaží vytvořit bezpečnější prostředí pro své publikum. Je to obdivuhodné úsilí a nyní vidíme, že to myslí opravdu vážně.

Zavázali jsme se, že všem našim hráčům poskytneme zábavný herní zážitek,“ napsal Activision na svém blogu, který poskytuje aktualizaci ke své iniciativě proti toxicitě . “V našich hrách nebo v naší společnosti není místo pro toxické chování, projevy nenávisti nebo obtěžování jakéhokoli druhu.” Zaměřujeme se na pozitivní kroky vpřed a společně oslavujeme nejlepší fanoušky na světě.

Activision oznámil, že zakázal „více než 350 000 účtů za rasistická jména nebo toxické chování na základě zpráv předložených hráči a rozsáhlé kontroly naší databáze jmen hráčů“ napříč Call of Duty: WarzoneBlack Ops Cold WarModern Warfare a Call of Duty: Mobile za posledních dvanáct měsíců. Activision také uvedl, že chce nadále zlepšovat „schopnosti a umírněnost hlášení hráčů, stejně jako řešení hlasového chatu, aby pomohl v boji proti toxicitě,“ a uznal, že je před nimi ještě dlouhá cesta.

Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone jsou nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno