Včera společnost Sony vypustila nejnovější aktualizaci softwaru pro PS4 s označením 8.00, která obsahuje celou řadu funkcí, včetně vylepšeného dvoustupňového ověřování, nové rodičovské kontroly a dalších, ale některé hráče děsí změny v systému Party.

Hráčům, kteří se pokusí zahájit hlasový chat nyní vyskakuje toto poněkud nepřiměřené varování.

Mnoho hráčů se tak děsí, že budou nově odposloucháváni a že je velký bratr bude dnem i nocí šmírovat. Ovšem to není nic nového, nové je pouze zobrazování upozornění. Společnost Sony si totiž vyhrazuje právo zaznamenávat jednotlivé Party již od roku 2013.

Zajímá vás, proč se společnost Sony rozhodla přidat toto varování? Sony objasnilo, že nové varování je určeno pro PS5, protože nová konzole umožní uživatelům zapojeným do chatů zaznamenávat jejich konverzace a odesílat je k moderování.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Bohužel však varování není jedinou věcí, která hráče znepokojuje. Sony byly změny navrženy tak, aby sloučily aplikace Party a Messages do jednoho systému, což zní jako dobrý nápad, ale ve skutečnosti bylo dříve mnohem jednodušší pozvat lidi do párty. Nově totiž musíte pro pozvání vytvořit novou skupinu zpráv. Více se o chybách dozvíte v našem včerejším příspěvku.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno