Příští týden bude vydána nová aktualizace pro PS4 exkluzivitu Ghost of Tsushima, která do hry přinese kooperativní režim Legends, New Game + a mnoho dalšího.

Hlavní herní designér Darren Bridges ze studia Sucker Punch na oficiálním blogu PlayStation potvrdil , že aktualizace 1.11 bude vydána zdarma 16. října a jejím největším přínosem bude kooperativní režim Legends.

Ghost of Tsushima: Legends obsahuje příběhové mise pro dva hráče a mise pro přežití pro čtyři hráče, stejně jako Raid, který vydáme během několika týdnů po spuštění.Poté, co jste si stáhli verzi 1.1 Ghost of Tsushima, můžete navštívit obchod PlayStation Store ze svého systému PS4 a stáhnout si zdarma patch Ghost of Tsushima: Legends. Pamatujte, že pro hraní s ostatními hráči bude nutné připojení k internetu a aktivní předplatné PlayStation Plus.

Aktualizace Ghost of Tsushima 1.1 také přinese nové funkce pro kampaň pro jednoho hráče, jako je režim New Game +, nový typ květin, které lze vyměnit za nová zbrojní barviva a další vybavení, funkce Armor Loadouts a další.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Ghost Flower Merchant

Exkluzivně v New Game + budete moci nasbírat nový typ květů: Květ duchů. Tento nový typ květů lze získat pouze v New Game + a je přijímán záhadným novým obchodníkem, kterého najdete v Ariake. Tyto květiny můžete vyměnit za nové barvy zbroje a další druhy zbroje, které najdete pouze v New Game +. Ty mají mnohem propracovanější designy než ty, které najdete během své první cesty hrou. 

Obchodník také nabídne řadu nových mocných kouzel, které jsou určeny k vytváření nových bojových zážitků a posílení stávajících herních stylů.

Ghost of Tsushima je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno