Společnost PUBG Corp. vydala nový herní režim pro PC verzi PUBG, který nese název Steel Rain, který do hry přináší obrněná vozidla a rozšiřuje počet hráčů v týmech až na osm.

To znamená, že ve hře bude v počátku větší počet střelných zbraní, což opět o něco změní tempo celé hry. Než vstoupíte do režimu Steel Rain, máte možnost vytvořit až osmičlenný tým se svými kamarády, nebo být do některého týmu přiděleni, či mlžete jít do hry zcela sami.

Pokud se budete nacházet mimo zónu, tak budete mít možnost získat obrněné vozidlo UAZ, které náhodně shodí prolétající letoun. Toto vozidlo je na rozdíl od ostatních ve hře téměř nezničitelné, ovšem hráči uvnitř budou nadále získávat poškození, což je trochu proti logice a za další mají tato vozidla větší tendenci převracet se.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Díky Steel Rain je v PUBG mnohem vetší pravděpodobnost, že k bojům dojde mnohem dříve, než kdy předtím. Zatím je tento režim v PUBG jen dočasný a již v pondělí dojde k jeho vypnutí, takže pokud si jej chcete ještě vyzkoušet, tak neváhejte.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno