Kup nám pivo

Sony zdánlivě aktualizovalo svůj oficiální banner PlayStation Studios tak, aby zahrnoval Death Stranding od Kojima Productions.

Aktualizovaného banneru si včera všiml uživatel Resetera ‚Toumari‘. Jak již bylo řečeno, aktualizovaný obrázek pro first-party studia Sony nyní vlevo obsahuje Sama Portera Bridgese z Death Stranding místo Ashe z Concrete Genie od PixelOpus’s. Vezměte prosím na vědomí, že celkový banner nemusí být viditelný pro každého kvůli rozlišení vašeho displeje (pro zobrazení celého banneru oddalte zobrazení v prohlížeči). Kromě toho nový banner obsahuje aktualizovaný obrázek z MLB: The Show, aktualizovaný design pro Aloy a aktualizovaný design Gran Turismo. Banner nyní také zobrazuje Demon’s Souls.

Níže uvádíme „starý“ a aktualizovaný banner pro oficiální webovou stránku Sony PlayStation Studios, jak jej zveřejnil „Toumari“

Přečti si  PlayStation uklidňuje hráče: DRM kontrola bude jen jednorázová

playstation studios death stranding 2 playstation studios death strandingJak se dalo očekávat, lidé již naznačují, že tato změna souvisí s možnou, dosud neoznámenou, akvizicí vývojáře Death Stranding Kojima Productions společností Sony. Tato akvizice samozřejmě zatím nebyla nijak oficiálně potvrzena, ale v posledních letech se objevilo poměrně dost zvěstí o tom, že Sony koupí Kojimovo studio. Tuto spekulaci podporuje i nedávná informace o tom, že se Kojima Productions přestěhovalo do dosud nových neznámých prostor.

Začátkem tohoto měsíce prezident a generální ředitel PlayStation Jim Ryan potvrdil, že další akvizice jsou ještě pořed námi. Bohužel Ryan zatím neprozradil více podrobností, ale Kojima Productions by jistě dávalo smysl jak pro Sony, tak pro Kojimu.

ASUS For Ludens Who Dare

„Kritický úspěch a komerční úspěch first-party her, které jsme vytvářeli, nám dalo povolení výrazně investovat do tvorby obsahu,“ řekl prezident PlayStationu. V průběhu roku 2021 jsme získali pět studií. Jednáme s Bungie. A máme další plány.“

Jakmile budeme vědět cokoli oficiálního o akvizicích Sony, budeme vás o tom informovat, do té doby berte vše s rezervou.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJWCCFtech
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno