Remedy Entertainment aktuálně pracuje na řadě velkých projektů, a i když mnohé z nich jsou vzrušující, ten, který právě teď sleduje většina hráčů, je Alan Wake 2. Dabér Matthew Porrett, který propůjčil hlas hlavnímu hrdinovi říká, že vysoce očekávané pokračování hororu bude spuštěno letos v říjnu.

Dlouho očekávané pokračování oblíbeného psychologického thrillerového titulu Remedy má dorazit někdy v tomto roce, a přestože vývojář neposkytnul žádné významné aktualizace od jeho oznámení před několika lety, zdá se, že podrobnosti o tom, kdy by mohl být spuštěn se objevily online.

Herec Matthew Porretta, který všech svých vystoupeních namluvil titulního protagonistu Alana Wakea a svou roli si zopakuje v nadcházejícím pokračování, byl nedávno v podcastu Monsters, Madness, and Magic, kde tprozradil, že Alan Wake 2 má vyjít letos v říjnu.

Přečti si  Hra Call of Duty: Black Ops 6 byla oficiálně oznámena

„Pracoval jsem na tom,“ řekl Porretta, když byl dotázán na jeho práci na Alan Wake 2 . „To by mělo vyjít v říjnu.“ Právě na tom pracujeme. Ve skutečnosti jsem byl minulý týden ve Finsku. Odtamtud společnost pochází. Skvělí lidé.“

Remedy Entertainment a vydavatel Epic Games ještě neoznámili datum uvedení Alan Wake 2, i když první z nich při mnoha příležitostech zdůraznil, že bude vydán někdy v tomto roce. Začátkem tohoto roku společnost Remedy potvrdila, že hra byla plně hratelná od začátku do konce, zatímco minulý měsíc vývojář potvrdil, že projekt vstoupil do „poslední hlavní fáze plné produkce“.

Zda v nadcházejících týdnech uvidíme více ze hry, se teprve uvidí, i když s velkými událostmi, jako je PlayStation Showcase, Xbox Games Showcase a Summer Game Fest, bychom si na to mohli snad i vsadit.

Přečti si  Unikly záběry ze hry Deadlock, které ukazují steampunkový svět a postavy nové střílečky od společnosti Valve

Alan Wake 2 je ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno