Ať už se o Fortnite povídá cokoliv, jedno je jasné. A to, že vývojáři do hry tlačí nový obsah téměř každý týden. Tutu skutečnost, kterou by Fortnitu mohla drtivá většina her jen tiše závidět, potvrzuje fakt, že leakeři se na sociálních sítích pochlubili s dalšími čerstvými úlovky.

Do Fortnite: Battle Royale dorazí další velká postava, kterou znají dobře především majitelé konzole PlayStation. Po Kratosovi z God of War si do své sbírky postav budete moci přidat i hlavní hrdinku úžasného počinu Horizon: Zero Dawn. Nebude to ovšem jen samotná Aloy, ale i další předměty, které mají k Horizonu velmi blízko.

Aloy už se do hry dostala, a to skrze dnešní update v16.20. O tento bundle si budete moci zasoutěžit ve speciálně připraveném turnaji, kterého se může zúčastnit každý. K dispozici v shopu bude od 15. dubna. O den později se spustí speciální časově omezený mód, který se bude točit okolo Aloy a Lary Croft, která se do hry dostala nedávno. Údajně by mělo být možné zabíjet zvířata, která se na mapě pohybují a ve stylu Horizonu z nich získávat loot potřebný k vylepšení zbraní.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Krátce po zveřejnění leaků přispěchali Epic Games i Sony a zveřejněné informace byly potvrzeny. 

Pokud vám Fortnite příliš nevoní, můžete si Aloy užít přímo v Horizon: Zero Dawn, které bude zdarma ke stažení příští týden, kdy bude k dispozici skrze nabídku Play at Home.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno