Po nevydařeném streamu přišlo EA s oznámením o uzavřeném Alpha testu hry Anthem, který se bude konat od 8. do 9. prosince.

Vzhledem k tomu, že alpha tst bude uzavřený tak bude k dispozici jen určité skupině hráčů, kteří budou moci hru vyzkoušet. Test bude probíhat na Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Nicméně, jelikož je to Alpha verze, tak její rozsah bude velmi omezený a údajně menší, než to co chce BioWare nabídnout hráčům v demu. Od takto krátkého alfa testu však můžeme pravděpodobně očekávat pouze jednu nebo dvě mise a trochu free-roam.

Anthem vypráví příběh o skupině lidí na cizí planetě, kteří se sdružují ve městě Fort Tarsus, vy jste součástí zvláštní jednotky známé jako Freelance, kteří opouštějí město ve vojenských obrněných oblecích jménem Javelin, aby prozkoumali svět a pouštěli se do různých misí.

Přečti si  Studio Housemarque zveřejnilo prohlášení, ve kterém děkuje Sony za příležitost a podporu

Pokud se chcete přihlásit do Alpha testu hry Anthem, musíte se do 3. prosince zaregistrovat do programu komunitního restování společnosti EA. To znamená, že máte čas pouze do pondělí. Zatím však není jasné, zda budou hráči do testu vybíráni náhodně, nebo zda se do něj dostanou všichni zaregistrovaní. Ale pravděpodobnější je varianta náhodného výběru.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno