Amy Henning, která pracovala na hrách Uncharted a zrušené Star Wars hře se spojila se Skydance Media a zakládá nové vývojářské studio.

Podle zprávy od VentureBeat se Amy Henning má připojit také Julian Beak, bývalý manažer Electronic Arts.

Interaktivní mediální prostředí se neustále mění a Amy a Julien jsou kreativní a vizuální vedoucí tohoto vývoje,” říká David Ellison, generální ředitel Skydance Media prostřednictvím tiskového prohlášení. “Společně vytvoříme v této nové sféře stejný typ zábavných zážitků, které budou na stejné úrovni, jako ty televizní a filmové, díky kterým je Skydance tak známé.

Skydance je společnost produkující filmy a je zodpovědná za franšízy jako Mission Impossible , Star Trek a nedávno vydaný Terminator: Dark Fate. Skydance otevře otevře tak zcela novou divizi, která bude sídlit v kancelářích v Santa Monice a San Fransiscu.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Julian a já jsme nadšeni, že jsme součástí kreativního týmu Skydance, a jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Skydance, abychom prozkoumali tuto novou oblast zábavy a zároveň mohli být průkopníky v nových způsobech, jak pomocí technologie vyprávět pohlcující příběhy,” říká Hennig.

Zatím však nebyl uveden žádný konkrétní projekt, na kterém by nové studio v budoucnu pracovalo a pravděpodobně si na jeho oznámení budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Jsem osobně velmi zvědaví nato, co z tohoto nového spojení nakonec vzejde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno