Poté, co svou neúčast potvrdily společnosti Sony, Microsoft a Nintendo, přichází pro pořadatele E3 další velká rána. Svou přislíbenou účast zrušil francouzský gigant Ubisoft, který se údajně rozhodl jít jinou cestou.

Mnoho fanoušků, kteří očekávali expo ve znamení Assassin’s Creed, tak přijde zkrátka. Vyplatí se návštěvníkům na takové akce vůbec jezdit? Tuto otázku řeší mnoho lidí i z toho důvodu, že pořadatelé nechtějí zveřejnit seznam dalších účastníků.

assassins creed mirage 1

A kde se o nových hrách Ubisoftu dozvíme více? Francouzská společnost naplánovala svou prezentaci Ubisoft Forward Live na 12. června. Konat se bude v Los Angeles.

E3 během let přinesla nezapomenutelné okamžiky v celém odvětví. I když jsme původně zamýšleli mít oficiální účast na E3, následně jsme se rozhodli jít jiným směrem a 12. června v Los Angeles uspořádáme událost Ubisoft Forward Live. Těšíme se, že se s našimi hráči brzy podělíme o další podrobnosti.

Přečti si  Destiny 2 Episode 1: Echoes - Act 2 Trailer představuje nové zbraně, bojiště a další novinky

Kdo za úpadkem E3 stojí? Odpověď je komplikovaná. Pořadatelem eventu je ReedPop. Společnost stojí i za dalšími populárními akcemi, mezi kterými nechybí PAX, Star Wars Celebration či EGX. Se změnou majitele se změnil i formát výstavy. První dva dny jsou reservovány čistě pro novináře a business, zatímco zbylé dny jsou k dispozici klasickým návštěvníkům.

Jak se zdá, tak bývalá sláva E3 je ta tam a jak se zdá, tak se pomalu ale jistě blíží její zánik. O tom, kam a jak směřují akce jako E3, jsme psali již v roce 2017 a jak se zdá, tak se to nyní naplňuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno