Takzvané game-as-service hry mají velmi často problém s tím, že nedokážou hráčům nabídnout dostatečné množství následného endgame obsahu, tak aby hráči měli důvod u hry zůstávat po dlouhou dobu. S tímto problémem se například potýká Destiny 2, či SW Battlefront 2.

BioWare ovšem tvrdí, že jejich připravovaní hra Anthem tento problém rozhodně mít nebude. Uvedl to režisér hry Jonathan Warner v jednom ze svých rozhovorů. Ten přímo řekl, že Athem není tradiční RPG, takže neexistuje fixní konec hry. Hráči dle jeho slov budou moci stále vylepšovat své postavy a Jevelin, díky misím, eventům a end-game aktivitám, které svět Anthemu nabízí a to prakticky “do nekonečna”.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Cílem kampaně je porazit rasu Dominion, ovšem po skončení kampaně vaše práce ve světě Anthem nekončí, ba naopak. Zde nám přijde, že se BioWare do značné míry inspiroval u prvního Destiny a The Division, kdy Anthem má obsahovat jak denní, tak týdenní resety aktivit, které nabídnou například zabírání nepřátelských území, či mise z čehož budete získávat další zkušenosti a novou výbavu. Takže vždy budete mít důvod vrátit se k hraní. Pokud Anthem nabídne i propracované Raidy pro více hráčů, tak by mohl BioWare mít šanci na úspěch. Ovšem stále je tu stín EA se svou finanční politikou.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno