Zdá se to jako neuvěřitelná zpráva, že hra vydávaná společností EA nebude obsahovat loot boxy, ovšem jak se zdá, tak Anthem bude po dlouhé době právě takovou hrou.

FIFA, UFC, Need for Speed, Battlefield, Star Wars a další jsou hry vydané společností Electronic Arts, které obsahují loot boxy a další formy mikrotransakcí. A tak není divu, že téměř každý předpokládal, že loot boxy budou také nedílnou součástí nadcházející sci-fi RPG hry Anthem od vývojářů z BioWare.

Již v listopadu 2017, však člen vývojářského týmu Brenon Holmes vystoupil na Redditu s informací, že uvnitř studia probíhá vášnivá diskuse o tom, zda Anthem bude nebo nebude obsahovat loot boxy, tak téměř všichni byli přesvědčeni, že tomu tak bude. Ale opak se stává realitou, minimálně v době vydání hry.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

S touto informací přišel na Twitteru výkonný producent hry Mike Gamble, který uvedl: “nebudeme do hry přidávat loot boxy” a pokračuje tím, že by ve hře neměly žádný smysluplný účel. To ovšem neznamená, že by Anthem zcela neobsahoval mikrotransakce, jelikož ty byly nastíněny vývojáři již dříve a mají představovat pouze volitelné kosmetické balíčky, které nebudou nijak povinné a nebudou mít vliv na hraní. Díky nim se budou moci hráči odlišit od ostatních, kupříkladu skvostnou lesklou zbrojí.

BioWare nechce přidáním loot boxů riskovat, že by mohl přijít i o poslední fanoušky a potenciální novou hráčskou základnu, která se kolem této hry začíná formovat.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno