Apex Legends je nová free-to-play Battle Royale hra od studia Respawn, které můžete znát díky sérii Titanfall. Dnes vývojáři během svého streamu ukázali svou představu, jak má Battle Royale vypadat a oznámili, že hra už je k dispozici pro PC, PlayStation4 a Xbox One.

Na první pohled se jedná o křížence mezi Fortnite, Call of Duty a Overwatchem. U těchto jmenovaných titulů se Apex Legends inspiroval nejen při tvorbě systému lootingu, ale okoukal i vysoké tempo, které bude společně s možnostmi přemísťování hlavním poznávacím znakem této nového Battle Royale titulu.

Jednou z inovací, které studio Respawn přináší do tohoto oblíbeného režimu je, jak už název studia napovídá, možnost respawnu. Velmi nápaditě působí nejen mapa, ale také všech 8 charakterů z nichž má každý svou speciální schopnost.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Mackey McCandish, design director studia Respawn, se při této příležitosti nechal slyšet, že Apex Legends je vyvíjen týmem, který vytvářel Titanfall. Nepřímo tak potvrdil fakt, že Titanfall 3 není k dnešnímu dni ve vývoji.

Apex Legends je nyní k dispozici pro PlayStation 4, Xbox One a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno