Apex Legends je na trhu již několik let a hra se nedávno dostala také na hybridní konzoli Nintendo Switch. Nyní hra vstupuje na do nové éry.

Tato hra nyní vstupuje do své deváté sezóny, která se silně opírá o původní herní sérii Titanfall. Stejně jako mnoho jiných her v žánru si také našla cestu na mnoho různých platforem a nyní se chystá na skok do další.

Už nějakou dobu se hovoří o mobilní verzi Apex Legends, ale nyní se tyto informace staly oficiálními. Společnost oznámila, že hra přijde na mobilní zařízení s regionálními betami v Indii a na Filipínách. Jak je podrobně popsáno v nejčastějších dotazech, hra bude zcela samostatnou verzí od verze pro konzole a PC, takže zde nebudou žádné možnosti crossplay, ale tak je tato verze vyvíjena interně studiem Respawn Entertainment.

Apex Legends je aktuálně k dispozici na PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC. Apex Legends Mobile bude spuštěn pro platformy iOS a Android, ačkoli zatím není k dispozici podrobný časový harmonogram pro úplně spuštění. 

https://twitter.com/RKRigney/status/1384191732846190592?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1384191732846190592%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fapex-legends-mobile-has-been-officially-announced

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno