Appex Legends, které vyšlo nečekaně minulý týden v pondělí se stalo téměř okamžitě neuvěřitelně populární hrou a to až do takové míry, že hra na Twitchi překonává i Fortnite.

Tato nová free-to-play battle royale hra vychází z konceptů a univerza Titanfallu a právě tato skutečnost má na svědomí, že se fanoušci také vracejí do multiplayeru Titanfall 2. Jak uvedl uživatel Nefer z ResetEra, počet aktivních online hráčů v Titanfallu 2 zaznamenal od vydání Apex Legends nárůst a to na všech dostupných platformách. Počet hráčů se více než zdvojnásobil z přibližně 1.500 počítačů na 3.400, zatímco počet aktivních hráčů na PS4 se zvýšil z přibližně 2.000 hráčů na téměř 5.000. Největšímu nárůstu se však těší verze pro Xbox One, která z běžných 2.000-3.000 hráčů překonala 10.000 aktivních hráčů.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

Pochopitelně se oproti jiným velkým multiplayerovým FPS hrám jedná o zanedbatelný počet, ale je třeba si uvědomit, že Titanfall 2 je téměř 3 toky stará hra. Možná Apex vyvolal v hráčích nostalgii nad nadčasovou akcí jakou je právě Titanfall 2.

Apex Legends i Titanfall 2 jsou nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno