Představení novinek, které míří do světa Apex Legends, se zhostil známý eSportový komentátor Alex Goldenboy Mendez. Dle jeho slov se společnost EA z plných sil snaží o to, aby bylo Apex Legends tou nejlepší Battle Royale hrou na trhu.

Během bloku, který patřil populární free-to-play hře Apex Legends, se její fanoušci dočkali oznámení nové sezóny a změn, které sebou přinese. Mezi nejzajímavější body patřilo oznámení Ranking systému, nového hrdiny či nové zbraně.

Nová sezóna nese název Battle Charge a hráči si v ní poprvé vyzkouší nový mód. Legendary Hunt je navržen tak, aby proti sobě postavil jen ty nejlepší z nejlepších a abyste si tento režim mohli zahrát, musíte se nejdříve kvalifikovat několika předcházejícími hrami. S novým módem jsou spojené i nové challenge, které vám pomohou s novým Battle Passem.

Přečti si  Nová hra Donkey Kong vytvořená týmem Super Mario Odyssey by měla být oznámena na E3 2021

Novou legendou, která byla během konference představena je Wattson, se kterou bdou moci hráči nastražovat elektrické ploty nebo nabíjecí věže, které jsou schopny ničit nepřátelské granáty nebo vás ochránit před vzdušnými útoky od Bangalore.

Jako velmi zajímavá se jeví nová zbraň, L-Star. Dle slov Drewa McCoy, vývojáře ze studia Respawn, se jedná o velmi silnou zbraň a nalézt jí bude možné pouze v Air Dropech nebo Care Package. Bude se jednat o jedinou střelnou zbraň, se kterou budete moci rozstřelit dveře. Je vám jméno L-Star povědomé? Tak to jste pravděpodobně hráli Titanfall, ze kterého tato zbraň pochází.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno