Společně se sezónou 8 v Apex Legends bude debutovat puška středního a dlouhého dostřelu 30-30 Repeater.

Sezóna 8 přináší do Apex Legends několik změn, včetně nové zbraně nazvané 30-30 Repeater. Jedná se o pušku, která má vyplnit mezeru mezi v sadě těžkých zbraní.

Při nalezení bude mít 30-30 jen šest ran, při nalezení rozšiřujících zásobníků se jejich počet zvedá na 8, 10 a nakonec až 12. Zbraň má také charge bar, který změní polohu v závislosti na tom, jakým druhem optiky zbraň vybavíte. Jak byste čekali, čím více budete chrgeovat střely 30-30, tím více poškození způsobí, přičemž její zásahy budou odpovídajícím způsobem škálovány, pokud nestihnete zbraň chargeovat do maxima. Zásahy do hlavy s plným chargem způsobí damage 100 a zásahy do těla způsobí jen 57 damage. Samotně střely bez charge způsobí na tělo damage 42 a 74 na hlavu.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

https://youtu.be/K3F_zjWhK3g

Pokud chcete přidat 30-30 do svého běžného arzenálu, budete se muset naučit časovat střelbu mezi výstřely s chargem a těmi běžnými. 30-30 vyplňuje prostor mezi zbraněmi G7 a Longbow. Rychlost střelby G7 je rychlejší, ale její střely způsobují menší poškození, zatímco Longbow střílí pomaleji, ale způsobuje mnohem větší poškození. 30 a 30 je tak ideální pro boj na střední a dlouhou vzdálenost.

Načasování bude rovněž velmi důležité, pokud jde o opětovný charging. Zatímco 30-30 může mít potenciálně spoustu střel, tak její doba chargeování od nuly je vcelku pomalá. Pokud to necháte vyprázdnit, doplnění zásobníku bude chvíli trvat. To znamená, že nový přírůstek do hry může pomoci v boji proti tomuto problému: zásobník úrovně čtyři. Když je jím 30-30 vybavena nebo jakákoliv zbraň – můžete ji automaticky nabít tím, že zbraň odložíte a počkáte pět a půl sekundy, než se automaticky nabije.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

Sezóna 8 začíná v Apex legends 2. února. Hra je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno