Vývojáři, kteří stojí za ostře sledovaným Hogwarts Legacy, nepatří mezi nejvýřečnější a kromě nic neříkajících upoutávek toho fanouškům příliš nesdělují.

Jednou z takových informací, které by komunita jistě ocenila, je například datum vydání. S uzavřeností vývojářů se tak fanoušci chytají každé spekulace, která se byť jen mihne na kterémkoliv fóru.

S komunikací s vývojáři je to až tak špatné, že značná část hráčů již přestala věřit tomu, že se Hogwarts Legacy opravdu podaří vydat ještě letos – tak to aspoň slibovali WB Games. Novinkou je, že Amazon, který na svých stránkách inzeruje oficiální artbook Exploring the Unwritten Wizarding World, změnil datum vydání. Z 31. prosince, jenž sloužilo jako placeholder, se datum vydání přesunul na 6. prosince. Řada fanoušků tak věří, že ve stejný den vyjde i samotná hra. Tomuto tvrzení nahrává skutečnost, že další hra vycházející pod záštitou WB, Gotham Knights, vychází také zároveň s oznámeným artbookem.

Přečti si  Assassin’s Creed Mirage nebude obsahovat hazardní hry ani lootboxy

Ať už je datum vydání Hogwarts Legacy jakékoliv, tak chování vývojářů a styl, kterým hru prezentují a podporují, si zaslouží jistou míru opatrnosti. Hype Train je okolo nové Potter hry obrovský a nejednou se již stalo, že hráči si vysnili hru v takové míře, kterou pak vývojáři nebyli schopni naplnit. Jako zářný příklad může sloužit No Man’s Sky, kde byla vina jak na straně fanoušků, tak i na straně studia Hello Games.

Hogwarts Legacy je ve vývoji pro PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno