Assassinova Creed Valhalla by mohla hráčům umožnit čelit proti bohům a postavám norské mytologie v rámci snu.

Assassin’s Creed Valhalla vezme hráče z bojů s templáři v prosluněných teplých krajích do drsných severských podmínek, kde jim možná nabídne i souboj s bohy.

Assassin’s Creed Valhalla je posledním přírůstkem do franšízy Assassin’s Creed vyvinuté společností Ubisoft Montreal. Hra se má dle plánů dostat do prodeje na konci tohoto roku a to na PC a konzolích stávající i příští generace.

Doposud je známo, že hra se bude odehrávat v době Vikingů a sleduje příběh klanu z Velké pohanské armády, když rozšiřuje své území a usazuje se do nových zemí po celé Evropě. Hráči se ujmou kontroly nad Vikingem jménem Eivor, když se učí od The Hidden Ones (Skrytých), aby bojoval proti řádu Antiků.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Vývojáři plánují nejen přizpůsobit řadu pro konzole příští generace, ale také přivést zpět mechaniku ze starších her, jako je sociální stealth a skrytá insta-kill čepel.

Nedávno z Ubisoftu unikla informace, která hovoří o tom, že bychom ve hře mohli čelit bohu války a smrti Odinovi a bohu hromu a blesku Thorovi.

Reportér Kotaku obdržel anonymní tip na nové funkce  před tím, než oficiální trailer spatřil světlo světa, což dodalo úniku určitou věrohodnost. Část úniku také hovoří o možnosti boje s bohy v jakémsi snu, ale ta zatím nebyla potvrzena žádnou aktualizací ze strany Ubisoftu.

Reportéři Kotaku v rozhovoru s vývojářem hry vznesli na toto téma dotaz, ovšem dostali pouze následující odpověď: „Nemluvím o spekulacích.“

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Fanoušci série však vědí, že již dříve v Assassin’s Creed Origins měli možnost bojovat proti obřímu hadovi právě prostřednictvím snu. Takže jistá naděje na podobné sekvence tu je i tentokrát.

Nejnovější díl Assassin’s Creed Valhalla si můžete předobjednat právě nyní.

Assassins Creed Valhalla vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX koncem tohoto roku. 

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno