Wraith of the Druids, první rozšíření hry Assassin’s Creed Valhalla, bylo odloženo o dva týdny, aby „přineslo rafinovanější zážitek“.

Nadcházející expanze Wraith of the Druids pro Assassin’s Creed Valhalla byla zasažena dvoutýdenním zpožděním. Původně mělo DLC vyjít 29. dubna, ale nyní bylo datum vydání posunuto na 13. května.

Zprávy o tom, proč se Wraith of the Druids opožďuje a co přesně se během oněch dvou týdnů stane, jsou vzácné. Tým na Twitteru Assassin’s Creed říká, že jde o to „poskytnout rafinovanější zážitek“. Také říkají, že tým pracuje na článku, který vysvětlí vývojový proces, a pravděpodobně osvětlí, proč si na tuto expanzi budeme muset počkat o něco déle.

Reakce fanoušků na tuto zprávu je smíšená, přičemž řada hráčů si stěžovala na přetrvávající chyby v základní hře i po pěti měsících od vydání.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Toto DLC vyjde jen něco málo po půlročním výročí Assassin’s Creed Valhalla. Nebylo vydáno žádné oficiální oznámení o tom, zda toto zpoždění ovlivní datum vydání druhé expanze Valhally, The Siege of Paris. Toto druhé DLC je aktuálně naplánováno na léto 2021.

Wraith of the Druids je první velká expanze přicházející do Valhally a přináší příběh do Irska. V nedávném rozhovoru s TheGamer vysvětlil narativní režisér Hugo Sahuquet, že se příběh bude méně soustředit na konflikty mezi Vikingy a Iry, přičemž Vikingové byli v době expanze irskými králi často najímáni jako žoldáci. Jak vysvětluje Sahuquet, v Irsku se méně soustředilo na dobývání a více na provozování podniků. Vezmeme-li tuto historickou inspiraci, zdá se, že se toto DLC bude zcela lišit od základní hry.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Wraith of the Druids má vyjít 13. května pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno