Po více než roce zdánlivě neustálých spekulací dnes Ubisoft oficiálně představil Assassin’s Creed Valhalla s vikingskou tématikou.

Představení proběhlo více než čtyřminutovým trailerem, který je doslova brutální a vy se na něj můžete podívat o několik řádků níže. Pokud jste fanoušky série Assassin’s Creed, tak nám dáte zapravdu, že trailer vypadá opravdu skvěle.

Vytvořte si vlastní Vikingskou legendu

Staňte se Eivorem, mocným vikingským lupičem a dovedete svůj klan z drsných břehů Norska do nového domova uprostřed svěží zemědělské půdy v Anglii 9. století. Prozkoumejte krásný, tajemný otevřený svět, ve kterém budete čelit brutálním nepřátelům, nájezdovým pevnostem, budování nového sídla vašeho klanu a navazovat spojenectví, abyste získali slávu a získali místo ve Valhalle. Anglie ve věku Vikingů je zlomeným národem drobných pánů a bojujících království. Pod chaosem leží bohatá a nezkrotná země čekající na nového dobyvatele. Budeš to ty?

Velte epickým raidům – Veďte své lidi v masivních útocích proti saským armádám, ničte jejich pevnosti a upevňujte svůj vliv. Velte posádce lupičů a získejte bohatství svých nepřátel pro svůj klan.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Krvavé souboje – Svádějte nelítostné souboje pomocí meče, štítu a různých typů seker. Jakou taktiku na své početné nepřátele zvolíte, zda je rozdělíte na menší skupinky, pobijete po jednom, prošpikujete je šípy nebo je zpoza stínu popravíte skrytou čepelí, je jen a jen na vás.

Pište svůj příběh – Pokročilé RPG mechaniky v AC: Valhalla vám poskytnou nové možnosti jak osobně růst, vézt svůj klan a stát se pravým vojevůdcem. Učte se nové dovednosti, vylepšujte si svou zbroj a podrobte si svět. Vaše volby, váš příběh. Všechna vaše rozhodnutí, ať už v bitvách nebo v konverzacích, budou mít značný vliv na dění ve hře. Můžete jít cestou zkrvavených seker nebo uzavírat výhodná spojenectví.

Budujte své sídlo – Přizpůsobte si prostředí a funkce vašeho klanového sídla. Nabírejte nové členy a budujte kasárny, kovárny nebo třeba tetovací salón, ve kterém si budete moci svého avatara upravit.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Uprav si svého Vikinga – Vytvořte a přizpůsobte si své vlastní žoldnéře a sdílejte je online. Bojujte se svými avatary bok po boku se svými přáteli ve svých vlastních ságách. Získávejte žoldáky vytvořené jinými hráči a povolejte je do svých služeb.

Vskutku zajímavým faktem je, že na Valhalle pracuje s Ubisoftem ještě dalších 14 vývojářských studií. Francouzské studio plánuje nového Assassina vydat o letošních vánočních svátcích. Jaký to bude mít dopad na další tituly od Ubi, jako například Skull and Bones nebo Watch Dogs: Legion, které jsou taktéž v přípravě a své datum vydání ještě nemají, se dozvíme snad brzy.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde na konci tohoto roku na PC (přes Uplay nebo Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 a PlayStation 5. Předobjednávky jsou již nyní spuštěny pro stávající platformy – předobjednávky pro Next-Gen konzole budou k dispozici později.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno