Ubisoft nedávno oznámil  Assassin’s Creed: Valhalla, další pokračování úspěšné série, kde se prostřednictvím technologie zvané Animus vypravujeme do historického světa Assassinů.

Nejnovější informace o této připravované hře, která dorazí na PC a konzole stávající i nové generace na konci tohoto roku, naznačuje, že by na hráče měla čekat opravdu obří mapa.

Uživatel Twitteru položil tvůrčímu řediteli Ashrafu Ismailovi následující otázku: „Budeme moci navštívit Stonehenge?“ Na to Ismail odpověděl, že ano, můžete navštívit Stonehenge, který je také na jihu. To také vedlo k tomu, že někteří uživatelé nyní přemýšleli o tom, co dalšího ve hře uvidíme.

 

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

I když si nejsme úplně jisti, jak velká je mapa Assassin’s Creed Valhalla nakonec bude, víme, že hráči budou moci navštívit Anglie Four Kingdoms, což znamená East Anglia, Mercia, Northumbria, a Wessex. Dle toho se zdá, že bychom měli být schopni prozkoumat zmenšenou verzi Velké Británie, což by znamenalo, že by mapa mohla být obrovská.

Assassin’s Creed Valhalla má vyjít na konci tohoto roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX.

3 KOMENTÁŘE

  1. Super len ste sa sekli v názve chceli ste povedať v FOR HONOR 0.2 + obrovská mapa s dookola opakujucimi sa booring side questmi huhuuu fakt je sa načo tešiť vrana je znak assassinov už od začiatku áno toto bude jednoznačne hra roka

    • Tomas Bocko čítam a mám oči otvorené 😉 vrana je symbol odina niečo ako jeho oči …kamo mám prejdene všetky časti a v mojej zbierke nechýba ani kompletna analýza všetkého čo lore AC poskytuje(encyklopédia) takže tvrdiť že otom neviem ani prd je dosť premrštené konštatovanie 😀 AC už dávno nie je ac iba doja osvedčenú značku to je celé a keď si pozrieš for honor a stačí ti hoci len trailer z valhali zistíš že podobnosť nebude len čiste náhodná 😀 FH sa im nepredával je to brak tak tomu proste dajú meno Assassins creed a hneď to budú poslušne ovečky kupovať to je taktika ubisoftu 🙂 amen

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno