Podle nedávných úniků se tato fanoušky oblíbená IP dočká své první plnohodnotné konzolové plošinovky s více než 50 „vzrušujícími a rozmanitými světy“.

Většina informací z nedávného State of Play unikla ještě před jeho premiérou, včetně toho, co mnozí považují za hlavní oznámení. Nedávné zprávy opakovaně zdůrazňovaly, že se společnost Sony chystá oznámit novou hru Astro Bot, která vyjde ještě letos, a to je, jak se ukazuje, přesné.

Společnost Sony a vývojářské studio Team Asobi oznámily hru Astro Bot, první plnohodnotnou konzolovou plošinovku této fanoušky oblíbené IP. Hra bude obsahovat více než 50 „vzrušujících a rozmanitých“ světů a podle všeho i spoustu rozmanitých herních příležitostí.

V oznamovacím traileru je k vidění spousta hratelných scén z několika různých světů, které ukazují záběry z plošinovek, několik bossů, létajících sekcí a v pravém stylu Astro Bota i řadu easter eggů na oblíbené tituly pro PlayStation, jako jsou God of War, Uncharted, PaRappa the Rapper, Shadow of the Colossus a další. Níže se podívejte na trailer.

Přečti si  Aktualizace systémového softwaru systému PS5 umožňuje pozvat hráče do Sessions pomocí URL odkazu

Hra Astro Bot vychází pro systém PS5 6. září. Předobjednávky hry budou spuštěny 7. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno