Asus představil vychytávku zlepšující zážitek při sledování více propojených monitorů
Domů » Hardware » Asus představil vychytávku zlepšující zážitek při sledování více propojených monitorů

Asus představil vychytávku zlepšující zážitek při sledování více propojených monitorů

27.1.2020
Publikoval:

ASUS ROG Bezel-free sada je univerzální vychytávka, která je kompatibilní s plochými monitory do 27 palců s bezrámovým, nebo slim rámečkovým designem.

Optické mikrostruktury lámou světlo a ohýbají ho dovnitř, aby skryly rámeček pod ním. Tato sada je příslušenství, které umožňuje hráčům používající zapojení více monitorů eliminovat mezery v místech, kde se monitory spojují a umožňuje uživatelům vytvořit vzhled jednoho extra velkého monitoru a zlepšit tak zážitek ze hry.

Univerzální design nabízí kompatibilitu s celou tenkovrstvých monitorů

Sada ROG Bezel-Free se snadno instaluje, vlastní klipy drží monitory pohromadě v horní a dolní části každého švu a jsou vyrovnány ve správném úhlu. Tato souprava je kompatibilní s plochými monitory do 27 palců, ovšem šířka rámu každého monitoru nesmí přesáhnout 13 mm. Pro dosažení nejlepšího možného vizuálního výkonu bude možná třeba upravit polohu monitoru tak, aby odpovídala vaší normální pozorovací vzdálenosti a poloze. Tato sada bohužel navržena pro běžné počítačové úkoly, jako je prohlížení webu, ale je speciálně navržena pro zlepšení pocitu při hraní her.

Přečtěte si  Nové studio Archetype Entertainment by se dalo nazývat BioWare 2.0

Sada je ideální pro využití při hraní stříleček z pohledu první osoby, leteckých a závodních simulátorů.

Čočky v soupravě ROG Bezel-Free jsou vyrobeny z PET, což je typ transparentního termoplastu, který je výrazně odolnější než sklo. PET také umožňuje prosvítit 90% světla z monitorů, takže obraz pod čočkami je tlumenější než zbytek displeje, ale jen nepatrně.Tato souprava je navržena pro práci v úhlu 130 stupňů, který byl stanoven interním testováním, aby poskytoval nejlepší rovnováhu mezi komfortem a ponořením do hry.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti v barvách Cyberpunku 2077

Společnost Nvidia odhalila grafickou kartu RTX 2080 Ti ve verzi Cyberpunk 2077...