ASUS ROG Bezel-free sada je univerzální vychytávka, která je kompatibilní s plochými monitory do 27 palců s bezrámovým, nebo slim rámečkovým designem.

Optické mikrostruktury lámou světlo a ohýbají ho dovnitř, aby skryly rámeček pod ním. Tato sada je příslušenství, které umožňuje hráčům používající zapojení více monitorů eliminovat mezery v místech, kde se monitory spojují a umožňuje uživatelům vytvořit vzhled jednoho extra velkého monitoru a zlepšit tak zážitek ze hry.

Univerzální design nabízí kompatibilitu s celou tenkovrstvých monitorů

Sada ROG Bezel-Free se snadno instaluje, vlastní klipy drží monitory pohromadě v horní a dolní části každého švu a jsou vyrovnány ve správném úhlu. Tato souprava je kompatibilní s plochými monitory do 27 palců, ovšem šířka rámu každého monitoru nesmí přesáhnout 13 mm. Pro dosažení nejlepšího možného vizuálního výkonu bude možná třeba upravit polohu monitoru tak, aby odpovídala vaší normální pozorovací vzdálenosti a poloze. Tato sada bohužel navržena pro běžné počítačové úkoly, jako je prohlížení webu, ale je speciálně navržena pro zlepšení pocitu při hraní her.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Sada je ideální pro využití při hraní stříleček z pohledu první osoby, leteckých a závodních simulátorů.

Čočky v soupravě ROG Bezel-Free jsou vyrobeny z PET, což je typ transparentního termoplastu, který je výrazně odolnější než sklo. PET také umožňuje prosvítit 90% světla z monitorů, takže obraz pod čočkami je tlumenější než zbytek displeje, ale jen nepatrně.Tato souprava je navržena pro práci v úhlu 130 stupňů, který byl stanoven interním testováním, aby poskytoval nejlepší rovnováhu mezi komfortem a ponořením do hry.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno