EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku rámečků pro externí disky o nové modely, které umožňují využít rychlé disky SSD a rozhraní USB C. Tyto externí disky pak mohou dosahovat přenosových rychlostí až 10 Gb/s.

omocí externích rámečků EVOLVEO Tiny N1 nebo M1 a kompatibilního SSD disku lze snadno získat stylový externí disk pro přenos, uložení a zálohování dat. Napájení disku je přes USB rozhraní, není potřeba externí zdroj. Díky funkcím Plug and Play a Hot swapping je instalace, tedy vložení SSD disku do rámečku, snadná a bez nutnosti restartu zařízení. Černé provedení a kovový, kompaktní design propůjčují rámečkům EVOLVEO elegantní a moderní vzhled externího disku.

Rámečky EVOLVEO Tiny najdou uplatnění vždy, když je potřeba zvětšit úložnou kapacitu, přenést data nebo data archivovat. Rámečky EVOLVEO Tiny mohou také poskytnout starému, ale stále funkčnímu SSD disku (například po výměně disku v počítači za nový) nové využití.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

EVOLVEO Tiny N1 je rámeček pro disk formátu NVMe SSD SATA, zatímco EVOLVEO Tiny M1 je určen pro SSD disky formátu M.2 SATA. Oba rámečky podporují rozhraní USB A 3.1 Gen 2, a jsou zpětně kompatibilní s rozhraními USB 3.0 a 2.0. Součástí dodávky jsou i příslušné redukce portů rozhraní. Ve spolupráci s podporovaným interním diskem SSD pak dosahují tyto externí disky vysokých přenosových rychlostí až 10 Gb/s. Rozměry obou rámečků jsou 105 × 38 × 10 mm.

Dostupnost a cena
Rámečky pro SSD disky EVOLVEO Tiny N1 a M1 jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. EVOLVEO Tiny N1 (pro NVMe) má doporučenou koncovou cenu 890 Kč včetně DPH. U rámečku EVOLVEO Tiny M1 (pro M.2) je doporučená koncová cena 590 Kč včetně DPH…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno